Marcin Szymielewicz Mediator Koszalin

Mediacje online.

Mediacje online.

W dzisiejszych czasach, kiedy elastyczność i dostępność są kluczowe, mediacje online stają się coraz popularniejszym sposobem rozwiązywania konfliktów.

Mediacje online oferują tę samą jakość i skuteczność, co tradycyjne spotkania, przy jednoczesnym zachowaniu poufności i komfortu. Bez względu na to, czy chodzi o sprawy rodzinne, biznesowe czy inne konflikty, mediacje online stanowią wygodną i efektywną metodę ich rozwiązania. Zapewniam kompleksowe wsparcie i profesjonalne doradztwo w całym procesie mediacji, pomagając stronom osiągnąć porozumienie i pozytywne rozwiązanie ich problemów.

IMG_1203

Spotkamy się na mediacji online, także za pośrednictwem Skype, Teams lub Zoom. 

Mediacje online:

Wraz z postępem technologii, mediacje online stają się coraz popularniejszym i wygodniejszym rozwiązaniem dla stron sporu. To nowa forma rozwiązywania konfliktów, która niesie za sobą wiele korzyści dla wszystkich zaangażowanych stron.

1

Dostępność i Wygoda:

Mediacje online eliminują konieczność fizycznego spotkania się stron w jednym miejscu. Forma korzystna  gdy strony są rozproszone geograficznie. To również oszczędność czasu, gdyż nie trzeba tracić go na podróże.

2

Elastyczność Czasowa:

Mediacje online oferują elastyczność czasową- strony mogą łatwo dostosować harmonogram mediacji do swoich potrzeb, co pozwala uniknąć długotrwałych procedur i przyspieszyć proces rozwiązywania sporu.

3

Oszczędność Kosztów:

Znaczna część kosztów związanych z tradycyjnymi mediacjami wynika z podróży, wynajmu sal, czy innych związanych z organizacją spotkania. Mediacje online eliminują te koszty, przyczyniając się do znacznej oszczędności.

4

Bezpieczeństwo i Prywatność:

Platformy do mediacji online są zabezpieczone protokołami bezpieczeństwa, co zapewnia ochronę prywatności uczestników. Strony konfliktu mogą uczestniczyć w sesji mediacyjnej, nie obawiając się naruszenia swoich danych czy wrażliwych informacji.

5

Skuteczna Komunikacja:

Dzięki różnym narzędziom, takim jak wideokonferencje, czat, czy udostępnianie dokumentów online, strony mogą efektywnie komunikować się i prezentować swoje argumenty. To sprzyja budowaniu zrozumienia między stronami oraz ułatwia osiągnięcie porozumienia.

6

Szybkość Rozwiązywania Sporu:

Dzięki eliminacji procedur związanych z organizacją tradycyjnych mediacji, mediacje online umożliwiają szybsze rozwiązanie sporu. Szybkość reakcji i podejmowania decyzji stają się kluczowe, zwłaszcza w przypadku konfliktów gospodarczych.

Nie pozwól, aby konflikty zakłóciły Twój spokój

Adres

75-501 Koszalin, ul. Piłsudskiego 11-15, lok. 104.

Telefon

+48 606-36-36-51

E-mail

marcin.szymielewicz@gmail.com

Przekształć spory w rozwiązania

Uzupełnij formularz, a skontaktuję się z Tobą.

Dane kontaktowe